Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Gökçe Wedding Dress  firması Nejla Gökçe tarafından 14 yılı aşkın süredir ilk önceliği müşteri memnuniyeti olarak hizmet vermekte olup bunun sonucunda 14 yılı aşkın sürede başlangıçta Modelist olarak  siz müşterilerimize ve Tekstil firmalarına : Gelinlikte , Abiyede , Nişanlık ve Özel Tasarım ürünlerinde  hizmet vermektedir. Tüm modellerimiz Nejla Gökçe  imzası taşımaktadır.

Gelinlik, Abiye, Nişan ve Gece kıyafetlerinin yanı sıra giyinmeyi bir zevk olarak gören ve detaylara önem veren, vücut özelliğine göre tasarlanmış bir kıyafeti giymenin özel olduğuna inanan siz değerli müşterilerimizi Gökçe Wedding Dress' e, 40 yıl hatırımız olacağı düşüncesiyle bir kahve içmeye davet ediyoruz.

Dünya modasının ruhunu yansıtan  moda ürünleri ile sektöründe lider markalar arasında olma vizyonunu benimseyen  Gökçe Wedding Dress,  müşterilerine daha kaliteli hizmet  verebilmek için  gelişen teknoloji  ile yeni  tasarımlar yaratarak, Türkiye’de ve dünyanın birçok noktasında kendini bir Türk markası olarak duyurmaktan gurur duymaktadır.